Monster Mingle

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12.99
  • Boyut 330 MB
  • Version 1.1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Cowly Owl Ltd
Çocuklarınız çeşitli mobil uygulamalar ile kişisel eğitimlerine başlıyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretli olarak indirerek kullanabileceğiniz Monster Mingle oyununa çocuklarınız için sizde sahip olabilirsiniz. Uygulamamız tamamen çocuklarınız için geliştirilmiş renkli içeriklere sahip bir mobil uygulamadır. 

Hayatımızın her anında yanımızda olan ve bir çok işimizde bizlere yardım eden mobil cihazımız bu sefer büyüklerden ziyade küçüklere hitap eden keyifli bir mobil uygulamadır. Sizde çocuklarınızın okul öncesi eğitimlerini önemsiyor ve onların kişisel gelişimlerinin yeni çağa uygun olmasını istiyorsanız mobil cihazınıza indirebileceğiniz kaliteli uygulamalar ile çocuğunuza yardımcı olabilirsiniz. 

Dünyayı keşfetmek ve her benzersiz adanın ortaya çıkmasına yardımcı olmak için Monster Mingle mobil oyununda farklı dünya parçaları birleştirin. Canavarın bu büyülü krallıkta oynadığı gibi eğlenceli yaratıkları, müzikal sahneyi ve gizli sürprizleri keşfederek çocuklarınıza keyifli bir mobil oynaması için fırsat sunun. Monster Mingle oyunu çocuklarınıza oldukça fayda sağlayabilecek kalitede bir oyun olarak karşınıza çıkıyor. 

Monster Mingle indir
DİĞER SÜRÜMLER